Reference

JANA SMÍROVÁ

Ocenila jsem především pomoc s profesionální prezentací našeho domu, organizací celého procesu a výslednou prodejní cenu. Maximální spokojenost. Doporučuji!

Číst více
KAREL NEVADA

Maximální spokojenost se službami. Byl jsem překvapen z lidského, přesto profesionálního přístupu. Vše klaplo, jak bylo navrženo. Vřele doporučuji!

Číst více
JANA A EVA K.

Se sestrou jsme bohužel museli prodat byt po babičce. Zkoušeli jsme prodávat byt sami na jednom serveru, ale po ztraceném čase, mnoha setkáních s různými makléři a nervech s jejich chováním, nám byl doporučena LUXURY. Jsme za to rády a doporučujeme všem! Skvělí profesionálové

Číst více
ŠTĚPÁN SUROVÝ

Doslova jsem se s prodejem trápil než jsem dostal doporučení na tuto realitní společnost. Prodáno velmi rychle, bez problémů a k naší spokojenosti. Byl jsem překvapený, že i v  této době a branži existují tak milí a profesionální lidé.

Číst více
MICHAL KLOBOUČNÍK

LUXURY je skvělá realitní společnost. Vážím si hlavně toho, že mi zajistili vše, na čem jsme se domluvili. Finálně jsem se o nic nestaral. Držím palce takovému přístupu!

Číst více
KAMIL PLACHTA

Říkal jsem si, že prodat pozemek bude hračka. No trvalo mi než jsem pochopil, že ne nadarmo mi kamarádi doporučovali, ať to dám nějakému makléři. Nakonec naprostá spokojenost. Doporučuji!

Číst více