Naše služby, naše poslání

Naše společnost zajišťuje kompletní servis spojený s prodejem, nákupem, pronájmem či správou nemovitostí. Využíváme pro naši práci vlastní know-how, které jsme získali za více jak 10 let praxe v oboru a současně neustále posouváme naše služby na ještě vyšší úroveň. Dbáme na to, aby každá naše služba byla vždy na nejvyšší možné úrovni a dosáhli jsme společně s klientem úspěchu. Naše služby tedy zahrnují mimo jiné:

 

ANALÝZU POTŘEB KLIENTA

Vždy se maximálně snažíme vcítit do potřeb a možností klienta, abychom následně mohli předložit návrh realizace a finální řešení. Je pro nás tedy velice důležité poznat nejen nemovitost, ale také osobu, která v nemovitosti žila či se chystá žít. Zakládáme si na velmi úzkém a trvalém vztahu s našimi klienty. Pro nastavení ceny nemovitosti využíváme nejvyspělejší technologie, analytické data a proto se nám daří s klienty přesně nastavit proces prodeje v čase.

klienti_obr

PROFESIONÁLNÍ PŘÍPRAVU A NÁSLEDNOU REALIZACI INZERCE

Nemovitost může být standardní, specifická, luxusní, může mít vady. Nicméně vždy rozhoduje schopnost zaujmout případného nového majitele. Sestavení inzerce nemovitosti proto věnujeme opravdu velkou péči a vždy sestavujeme její jednotlivé segmenty kombinací z:

Profesionálně zpracovaných fotografií od našich smluvních fotografů

3D virtuální prohlídky s možností on-line procházky po nemovitosti

Videoprohlídky pro ještě emotivnější vnímání parametrů nemovitosti a lokality

Fotografií či videa z dronu především s důrazem na okolí a lokalitu

Profesionálního homestagingu pro zdůraznění budoucího vzhledu

Virtuálního homestagingu či vizualizací pro dokonalou představu budoucího řešení

Prezentačního webu nemovitosti, který dává nabídce unikátnost

Textové části zahrnující naše roky zkušeností s jejich obsahem

INZERTNÍ KANÁLY A PROPAGACI NEMOVITOSTÍ

Využíváme plošnou inzerci na všech inzertních portálech a jejich efektivitu ve vlastním zájmu měříme. Zde investujeme především do zásahu co nejvyššího počtu zájemců z realitního trhu.

inzerce_obr

CÍLENÁ PROPAGACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH 

Naše nabídky propagujeme na sociálních sítích a cílíme na okruh zájemců, kteří aktivně nemovitosti nevyhledávají nebo je tento krok teprve čeká. V dnešní internetové době je tento nástroj velmi efektivní, neboť naši specialisti cílí na zájmové skupiny, které se nakonec stávají často našimi zájemci o konkrétní nemovitost.

Vlastní zájmová skupina, tržní kooperace s dalšími subjekty 

Máme ve své databázi tisíce zájemců, kteří s námi nemovitosti hledají a známe jejich potřeby a preference. Také máme silné vazby na jiné subjekty realitního trhu a i jejich případní zájemci se o nabídce dozvědí.

socialni-site_obr

PRÁVNÍ SLUŽBY S HISTORIÍ, BANKOVNÍ ÚSCHOVY

Spolupracujeme s advokáty, kteří se věnují především realitnímu právnímu servisu, tedy můžete od nás očekávat znalost souvislostí daného obchodního případu. Pro úschovu kupní ceny vždy naši advokáti ve spolupráci s klienty využívají bezpečné bankovní úschovy u KB a.s. nebo RB a.s.

pravo_obr

HYPOTEČNÍ SERVIS A FINANČNÍ PORADENSTVÍ

Spolupracujeme s celou řadou profesionálů z oboru financí, kteří pro naše klienty zajišťují financování vysněné nemovitosti a vždy jsou schopni díky jejich znalosti dosáhnout nejlepších tržních podmínek (případně i u banky, kterou klient preferuje).

hypoteka_obr

VÝKUP NEMOVITOSTÍ DO VLASTNÍHO MAJETKU

Spolupracujeme s mnoha realitními fondy i jednotlivými investory. Nakupujeme nemovitosti jakožto i fyzické osoby a realizujeme tedy i přímý výkup nemovitosti za předem jasných podmínek. Uplatnění zde nachází klienti, kteří na prodej nemovitosti spěchají, přesto ovšem chtějí docílit vysoké tržní ceny.

vykup_obr

DEVELOPMENT SUPPORT

Spolupracujeme s developery, kterým připravujeme kompletní marketingovou strategii, cenotvorbu, zastoupíme je plně v prodeji jejich nemovitostí či jinak zhodnotíme naše znalosti z trhu. Mezi naše klienty již ovšem patří i významnější společnosti na developerském trhu a tuto službu neustále zdokonalujeme.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
email: lname: