Stavební pozemek o ideální velikosti 1026m2, nová zástavba Úlehličky - Kamenný Přívoz, REZERVOVÁNO

Kamenný Přívoz, Kamenný Přívoz
Ukázat na mapě
Lokalita je pouze orientační, nemovitost se nachází ve vyznačené oblasti na mapě.
3 668 000
vč. kompletního servisu RK
Plocha 1026 m2

Popis nemovitosti

Hledáte vhodný stavební pozemek pro Váš rodinný dům? Preferujete současně zajímavou a výhodnou nabídku a nejste tlačeni časem? Chcete následně bydlet v lokalitě obklopené přírodou a lesy, pár kroků od řeky a přesto mít Prahu v dosahu 30min? Pak věnujte pozornost této nabídce.

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o ideální rozloze 1026m2 ve zcela nové zástavbě okrajové části obce Kamenný Přívoz, okrese Praha - Západ. Stavební pozemek v územním plánu obce určen na výstavbu RD. Jedná se o obdélníkový rovinatý pozemek s mírným jižním sklonem, což je pro budoucí stavbu velmi výhodně a užívat zde budete také krásné výhledy do okolí.

V rámci již provedeného územního rozhodnutí obce, funkčního sdružení majitelů pozemků a podepsaných smluv s dodavatelem budou veškeré pozemky v této lokalitě (včetně nabízeného) v příštím roce (2024) kompletně zasíťovány. V rámci této dodávky bude zhotovena zcela nová příjezdová komunikace ze severní strany nabízeného pozemku (můžete se podívat do přiloženého výtažku z projektu), komunikační osvětlení, chodníky a přípojky IS (vodovodní řád, tlaková kanalizace, elektřina).

Majitel se rozhodl jeden z pozemků prodat již v této fázi a proto byla nastavena takto výhodná cena s vědomím, že na nového majitele pak přejdou i náklady spojené s dodávkou IS (viz výše). Vše řeší vlastníci dotčených pozemků, tedy zcela jistě v prospěch i vlastního výsledku a jasnou motivací (pod hlavičkou celého projektu "Úlehličky"). Tedy v klidu a bez časového nátlaku si můžete naplánovat stavbu Vašeho RD, využít nyní této velmi příznivé ceny ke koupi pozemku a po realizaci nové komunikace začít stavět svůj vysněný dům na krásném místě.

Koeficient zastavitelnosti je v obci určen na 25%, což je vzhledem k rozloze pozemku dostatečné i na stavbu velkého domu. U makléře veškeré dostupné informace z územního plánu obce.

Kamenný Přívoz je obcí s širokou občanskou vybaveností - naleznete zde mateřskou i základní školu, dětské hřiště, fotbalové hřiště, lékaře, restaurace a také poštu. V okolí pak snadno dostupné další služby a mnoho zeleně, stezek, lesů, krásné řeky Sázavy a mnoho dalšího pro Váš rodinný život.

Možno bez problémů financovat hypotečním úvěrem, který Vám velmi rádi a zdarma vyřídíme u Vaší banky a to za nejlepších podmínek na trhu.

Zavolejte mi nebo napište a uvidíme se na prohlídce.

Budu se těšit na viděnou! Michal z LUXURY

Lokalita

Parcela328/45

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0088
Datum aktualizace15.02.2024
Umístění objektuCentrum obce
ElektřinaElektro - 400 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina

Popis pozemku

KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21026
VodaVoda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vyhláška264/2020 Sb.

Kontaktní formulář

Máte zájem u tuto nemovitost?
Vyplňte formulář a makléř Vás bude kontaktovat.

*
*
*
fullname: phone:

Máte zájem?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Michal Kopejtko

Zavolejte mi +420 602 752 973 Napište mi
Kontakt makléře

Nabízím Vám jako realitní makléř kanceláře profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti či při hledání Vašeho vysněného bytu či domu.

Mám zájem o tuto nemovitost